Przejdź do treści

Układanie kostki brukowej Gliwice

SZUKASZ PROFESJONALNEGO BRUKARZA?
POSTAW NA FACHOWCA Z 30-LETNIM DOŚWIADCZENIEM!

Drogi Kliencie,

Firma DROBET, zlokalizowana w Gliwicach posiada długoletnie tradycje budowlane – powstała w 1992 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się głównie produkcją wibroprasowanej kostki brukowej, materiałów budowlanych, oraz robotami brukarskimi.

Wieloletnie doświadczenie i zapotrzebowanie rynku na usługi brukarskie spowodowały, że w 2005 roku zrezygnowaliśmy z produkcji i w pełni oddaliśmy się realizacji robót drogowych i budową nawierzchni z kostki brukowej.

Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony zespół fachowych brukarzy. Dzięki temu gwarantujemy Ci:

  • profesjonalną jakość robót brukarskich
  • niezwykle sprawną organizację
  • rzeczowe i fachowe doradztwo
  • wyjątkowo konkurencyjne ceny

Naszym celem jest nie tylko układanie nawierzchni – zawsze doradzamy takie rozwiązania, dzięki którym Twoja inwestycja spełnia wymogi estetyczne, a jednocześnie jest funkcjonalna oraz praktyczna.

Świadczymy usługi brukarskie dla klientów indywidualnych, firm, biur, szkół, hoteli, jednostek samorządowych i publicznych na terenie województwa śląskiego, głównie w Gliwicach i sąsiednich miejscowościach.

Prowadzimy sprzedaż kostki brukowej i betonowej, uznanych i cenionych producentów:

  • BRUK Sp. z o.o.
  • BRUK-BET® Sp. z o.o.
  • SEMMELROCK Stein+Design® Sp. z o.o.

Dlaczego my?

Od 2013 roku nieprzerwanie otrzymujemy coroczny Certyfikat: “Innowacyjna i rzetelna firma”. Posiadamy rekomendacje Klientów i referencje budowlane – tylko posłuchaj. Obejrzyj również nasze realizacje brukarskie, a szybko wyrobisz sobie własne zdanie na nasz temat…

Pamiętaj o 31-letnim doświadczeniu w branży brukarskiej, obok którego nie możesz przejść obojętnie… Podejmij właściwą decyzję i zadzwoń do nas już teraz!